450 ₴
Адаптер диктофона для запису телефонних розмов з міської лінії Hyundai TL60, для будь-яких типів диктофонів – дозволить перетворити сигнал з телефонної лінії для зручної запису. Записати звук або розмова безпосередньо підключившись до телефонної лінії не вийде, так як він передається спеціальним чином. Спеціально для таких випадків і був розроблений даний адаптер, з його допомогою сигнал з телефонної лінії конвертується і видається через стандартний аудіо роз'єм jack 3,5 мм. Готовий сигнал можна прослухати, підключивши звичайні навушники або записати, підключивши диктофон. Сам по собі адаптер нічого не записує і не має пам'яті.
Адаптер підключається в «розрив» телефонної лінії, тобто між телефонною лінією і самим телефоном. При такому підключенні, даний адаптер виступає як би «посередником» між співрозмовниками, при цьому виявити даний адаптер співрозмовники не можуть. Підключивши до адаптера сучасний диктофон з функцією активації при виявленні звуку розмову можна легко записати та відтворити. Основна область застосування подібного типу пристроїв, це контроль співробітників call - центрів, операторів, консультантів та інших працівників.
Прибор имеет прямоугольную форму, а корпус выполнен из пластика. На входе прибор имеет стандартный разъем для подключения телефонной линии, а на выходе аудио разъем jack 3,5 мм. Прибор имеет специальную интегральную схему, позволяющую снижать высокое напряжение телефонной сети 60В до уровней имитирующих напряжение снимаемого с микрофонного капсуля, а также предотвращает высоковольтный пробой схемы, в момент поступления телефонного вызова (более 120В в импульсе).
Особенности
Характеристики
Комплектация
За более чем 10 лет работы интернет магазина, наша команда хорошо изучила основные требования покупателей, и знает нюансы, которыми чаще всего интересуются постоянные и потенциальные клиенты. У нас Вы можете получить качественный и быстрый сервис. В случае поломки или не корректной работы прибора, мы гарантируем сервисное обслуживание и ремонт в кратчайшие сроки, в том числе и послегарантийный, так как в нашем штате сотрудников есть инженеры электроники!
Все товары проверяем перед отправкой!
Тільки у нас Ви можете замовити додаткову індивідуальну технічну доопрацювання вибраного Вами приладу. Наші інженери розглянуть цю можливість і запропонують Вам оптимальний варіант.
Завжди раді допомогти Вам!
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Тип | Диктофон |
Стан | Новий |