2 248 ₴
Принцип дії полягає в його автоматичному спрацьовуванні під дією відкритого вогню, або підвищення температури до +70 C° тривалістю 3-5 секунд. При попаданні у полум'я покриття руйнується, запалюється вогнепровідний шнур який доводить імпульс до піротехнічного заряду. Після цього відбувається «вибух» який забезпечує викид порошку рівномірно у всіх напрямках на 360°. Варто зазначити, що матеріал корпусу спеціальний і не може призвести до утворення «небезпечних осколків» при «вибуху». Варіанти використання вогнегасника даного типу два – ручний і настільний. При ручному використанні, вогнегасник потрібно закинути або закотити у вогнище загоряння таким чином, що б підвищилася навколишня температура чи був контакт з відкритим вогнем. Після цього, через невеликий проміжок часу активація вогнегасника відбудеться автоматично. При автоматичному використанні пристрій слід розміщувати в спеціальному кронштейні-тримачі, схоже на баскетбольне кільце (не входить в комплект) або підвісити на шнурі, над можливим об'єктом загоряння.
При цьому держатель необхідно розмістити в тих місцях, де можливе займання, при цьому потрібно пам'ятати про те, що при можливому спалаху вогнегасник повинен виявитися у вогні або в місці де температура підвищитися більш ніж на +70 C°. Прилад при спрацьовуванні забезпечує гасіння вогнища загоряння в обсязі до 3 квадратних метрів. Спрацювання пристрою супроводжується характерним різким звуком, що може бути розцінено як своєрідний сигнал тривоги. Дуже проста конструкція вогнегасника не вимагає застосування спеціальних навичок або великих фізичних зусиль. До переваг можна віднести можливість дистанційного використання, тобто, не вимагається наближення до вогнища спалаху, як це необхідно для звичайних вогнегасників. В свою чергу дана особливість дозволяє застосовувати даний вогнегасник непідготовленим людям, в тому числі і дітям.
Найбільш популярні варіанти розміщення вогнегасників цього типу це місця електрообладнання (розподільні щити, скупчення розетки, вимикачі), місця зберігання легкозаймистих матеріалів (фарб, лаків, розчинників, масел), місця в будинку (каміни, печі, котли, кухня), місця в системі вентиляції (димові стояки, горищні приміщення), місця проведення вогневих і зварювальних робіт, гаражі і багажники автомобілів. Розміщення в багажниках автомобілів (ближче до місць займання пального) набуло досить масовий характер у автомобілістів, так як при спалаху пального є велика ймовірність швидко загасити пожежу, що почалася і врятувати автомобіль. Простіше кажучи, купуючи даний Вогнегасник порошковий автоматичний локальних пожеж на площі 3м2 AFO FEB-20, Ви отримуєте можливість швидко та надійно загасити ледь почалася пожежа, тим самим рятуючи своє майно.
Особливості:
Характеристики:
Комплектація:
За более чем 10 лет работы интернет магазина, наша команда хорошо изучила основные требования покупателей, и знает нюансы, которыми чаще всего интересуются постоянные и потенциальные клиенты. У нас Вы можете получить качественный и быстрый сервис. В случае поломки или не корректной работы прибора, мы гарантируем сервисное обслуживание и ремонт в кратчайшие сроки, в том числе и послегарантийный, так как в нашем штате сотрудников есть инженеры электроники!
Все товары проверяем перед отправкой!
Тільки у нас Ви можете замовити додаткову індивідуальну технічну доопрацювання вибраного Вами приладу. Наші інженери розглянуть цю можливість і запропонують Вам оптимальний варіант.
Завжди раді допомогти Вам!
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Можливість відновлення ресурсу | Неперезаряджуваний |
Маса заряду | 1.3 кг |
Вогнегасна здатність (площа) | 20 кв.м |
Стан | Новий |
Тип пристрою | Вогнегасник переносний (ручний) |
Загальні | |
Вага | 1.3 кг |
Висота | 145 мм |
Довжина | 145 мм |
Ширина | 145 мм |
Час реакції (автоматично) | 3-5 секунд |
Наповнювач | нешкідливий порошок сухий |
Тип вогнегасника | сухий порошковий (форма кулі) |