Дуже вдячний! Якісний товар. Швидка доставка. Рекомендую!
Дуже задоволені.Швидко прийшло.Ввічливий продавець,гарне обслуговування.
Дякуємо за відмінний відгук та увагу виявлену до нашого магазину. Звертайтеся ще завжди Вам раді!
все оперативно.але акумулятор не "тримав" камеру TAPO C520 взагалі...тому продавцю +, товар (батарея) - лайно!
Дякуємо Вам за довіру! Нам дуже приємно що співпраця з нами принесла Вам задоволення! Чекаємо на Вас ще!
відмінне обслуговування і якість